Proč nákup u nás?

Kvalitní chemie pro Váš bazén

Nabízíme kvalitní chemii se kterou budete mít křišťálově čistou a především zdravotně nezávadnou vodu ve Vašem bazénu. Ke všem našim přípravkům vlastníme bezbečnostní listy, do kterých můžete na vyžádání samozřejmě nahlédnout. Kvalitní od českého výrobce.

 

Návody a dávkování

Veškeré návody a dávkování chemie do bazénu naleznete detailně rozepsané u každého produktu a můžete tak jednoduše zjistit co a jakém množství je třeba zakoupit. Stejně podrobné návody a dávkování jsou uvedené na každém obalu všech našich přípravků.

  

Kompletní informace

U každého produktu naleznete kompletní a detailní informace o každém zboží a dávkování přípravku. Podle toho hned spočítáte kolik přípravku budete potřebovat pro Váš bazén.

 

Odborné poradenství

Velice rádi Vám poradíme s výběrem vhodné bazénové chemie na tel. čísle +420 775 101 466 nebo na emailu info@bazenova-pece.cz.

 

Dopravné zdarma

Při objednávce nad 2500Kč máte dopravné zdarma.

 

Manipulační poplatky

U nás neplatíte žádné manipulační poplatky. V košíku hned vidíte částku za Vaše zboží i s dopravným.

 

Respektujeme Vaše soukromí

Vaše osobní data používáme pouze pro účely vyřízení Vaší objednávky. V žádném případě nejsou předány třetí straně. K Vašemu soukromí přistupujeme seriózně, obezřetně a s respektem, přesně jak nám ukládá zákon o ochraně osobních údajů.